E-COMMERCE NA WODZIE

Sprawdź jak było ostatnio!

Czy chcesz dołączyć do kolejnego rejsu?

Wypełnij formularz, abyśmy skontaktowali się z Tobą.

Zapisz się na kolejny rejs!

28 czerwca 2023

Image Image Image

Galeria

Zobacz jak było ostatnio!

Spotykamy się na Bulwarze Dunikowskiego

Praktyk i konsultant e-commerce z ponad 14-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w implementacji strategii omnichannel experience i performance marketingu. Doświadczenie zdobywał we współpracy z: Neonet, Impel, Unity Group i w projektach realizowanych m.in. dla McDonald's Polska, Mall Group, czy Leroy Merlin Polska. Obecnie jest odpowiedzialny za zarządzanie polskim oddziałem Samba.ai oraz pełni rolę CMO w centrali firmy, w Pradze (Czechy).

AFTERPARTY

Od Nielsena do Niemożliwego: Jak Haurystyka UX Zamienia Wybuchy Śmiechu w Eksplozję Pozytywnych Doświadczeń Klientów i Użytkowników

Agenda

17:30

Jakie działania podjąć aby zahamować spadki sprzedażowe w e-commerce?

Dlaczego agencje SEO oszukują swoich Klientów?

Trendy i taktyki skutecznego crossborder

21:00

Po rejsie będziemy kontynuować integrację w Targowa - Craft Beer and Food

Przemysław Pasek, CEO Samba.ai Polska

Jako ekspert SEO&SEM odpowiada za merytoryczny wymiar oferty handlowej i umowy z klientami, będąc jednocześnie łącznikiem na linii Dział Wykonawczy – Dział Handlowy. Z branżą SEO związany jest od ponad 10 lat. Wprowadził innowacyjny model rozliczenia usługi pozycjonowania, co zapoczątkowało specjalizację Grupa iCEA w branży e-commerce oraz rewolucję jakościową na polskim rynku SEO.

Paweł Borowik, Vice President Of Business Development iCEA

Urszula Szatanik – Konsultant, ekspert ds. rozwoju produktów ecommerce w mBank

Specjalizuje się w zarządzaniu procesami projektowania produktów i usług z wykorzystaniem elementów user experience i customer experience.Na co dzień zajmuję się badaniem i projektowaniem rozwiązań elektronicznych. Od 2018r. związana z branżą ecommerce, płatności online.W wolnych chwilach pasjonatka powieści kryminalnych i aktywnego wypoczynku.

Dorota Gielniak- Konsultant, ekspert ds. sprzedaży produktów ecommerce w mBank

Przez blisko 25 lat związana jestem z bankowością. W 2018 roku nadszedł moment, że pomyślałam: "Hej, czas na zmianę!" I tak wskoczyłam na pokład e-commerce, który mnie pochłonął jak tornado! Teraz w mBanku łączę moje dwie wielkie miłości: e-commerce i bankowość, tworząc markę Paynow. W naszym ecommerce’owym zespole odpowiadam za komunikację. Ale w prywatnym życiu? Tam to się zaczyna robić jeszcze bardziej zielono, bo uwielbiam bawić się w ogrodniczkę. Dobra ziemia, praca sercem i nagle mój ogródek rozkwita!

Maria Gołębiewska, E-commerce Specialists w Setup.pl

Agenda

Organizatorzy

Za ideą i realizacja cyklu eventów stoją doświadczeni branżowo organizatorzy: Kamila, Marcin, Krzysiek.

Krzysztof Murzyn

Wspiera firmy w wyborze i wykorzystaniu technologii dla rozwoju sprzedaży internetowej. Fachowiec transformacji cyfrowej i procesów sprzedaży B2B.

Icon

Kamila Gębik

CEO KAMMEDIA.PL - agencji konsultingowej dla e-commerce, autorka książek: "PIĘKNY E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?" i "PRZYSZŁOŚĆ E-COMMERCE dla fashion i beauty".

Icon

Marcin Cejmer

Consulting- wdrożenia systemowe dla fulfillment. Sprawdzone rozwiązania B2C, B2B, cross border, dostawy do Amazon pełne portfolio rozwiązań.

Icon Kammedia Image Scandic solution

Sponsor główny

Sponsor VIP

Sponsorzy i patroni medialni

Chcesz dołącz do grona sponsorów wydarzenia? Skontaktuj się z organizatorami.

"PRZYSZŁOŚĆ E-COMMERCE dla fashion i beauty"

Image Image Image Image

Przede wszystkim książka „Przyszłość e-commerce dla fashion i beauty” kierowana jest do wszystkich właścicieli sklepów internetowych, specjalistów, dyrektorów e-commerce, a także osób, które działają w Digital Marketingu.


Dodatkowo publikacją powinny zainteresować się firmy oferujące usługi dla e-commerce i wszyscy Ci, których interesuje nasza przyszłość i nowoczesne technologie.


Książka jest skarbnicą wiedzy fachowych porad od ekspertów zebranych w jednym miejscu. Zapraszam już dziś gorąco do zakupu i podzielenia się ze mną wnioskami po lekturze całości.

Kamila Gębik

Kolejna edycja już 7-8 września w Pradze!

SPRAWDŹ AGENDĘ

kontakt@ecommercenawodzie.pl

Masz pytania? Napisz!

Partner wydarzenia

Image