E-COMMERCE NA WODZIE

Sprawdź jak było ostatnio!

Czy chcesz dołączyć do kolejnego rejsu w czeskiej Pradze?

Wypełnij formularz, abyśmy skontaktowali się z Tobą.

Zapisz się na kolejny rejs!

27 lipca 2023

Image Image Image

Galeria

Zobacz jak było ostatnio!

Osoba od lat związana z rynkiem startupów i inwestycji. Członek zarządu Unfold VC, założyciel Heart Medical Devices. W swoim życiu zawodowym pomógł już 34 firmom, uruchomił 41 nowych produktów i pozyskał blisko 72mln finansowania. Dziś działa pod szyldem VenturePi.com, gdzie pomaga inwestorom i przedsiębiorcom na ich drodze do sukcesu. Działa na linii Hong Kong - Polska.

AFTERPARTY

Jak zmieniają się zwyczaje europejskich e-nabyców?

Agenda

17:45

Rynek chiński - tylko jako miejsce zakupów czy potencjalnie kierunek exportu?

Crossborder w branży fashion — jakie stawia wyzwania?

Jak zbudować biznes e-commerce o dużej wartości rynkowej i przyciągnąć inwestora?

21:00

Michał Uherek

Agenda

W eCommerce od prawie 10 lat. Zdobywał doświadczenie w pracy z takimi markami jak Vistula/Wólczanka, NewBalance, Renee czy Lou. Od 2019 roku zajmuje się szeroko pojętym skalowaniem biznesu dla marki Lou. Obecnie rozwija eCommerce z różnych branż oraz wdraża nowe na rynek.

Wojtek Jażdżewski

Wojciech Jażdżewski w rzeczowym wywiadzie opowie, posiłkując się swoim doświadczeniem zawodowym, o wyzwaniach, jakie stawia ekspansja zagraniczna w branży fashion.

WYWIAD

Wywiad poprowadzi: Paweł Borowik

Jako ekspert SEO&SEM odpowiada za merytoryczny wymiar oferty handlowej i umowy z klientami, będąc jednocześnie łącznikiem na linii Dział Wykonawczy – Dział Handlowy. Z branżą SEO związany jest od ponad 10 lat. Wprowadził innowacyjny model rozliczenia usługi pozycjonowania, co zapoczątkowało specjalizację Grupa iCEA w branży e-commerce oraz rewolucję jakościową na polskim rynku SEO.

Andrzej Gałdecki

Andrzej Gałdecki z DPD w dynamicznym wykładzie przedstawi wyniki europejskiego badania postaw e-konsumentów. W prelekcji Jak zmieniają się zwyczaje europejskich e-nabyców? Andrzej opowie o głównych trendach i sposobach ich wykorzystania w komunikacji i modelu działania sklepów internetowych.

Krzysztof Kosciukiewicz

DYSKUSJA

Krzysztof Murzyn

Wspiera firmy w wyborze i wykorzystaniu technologii dla rozwoju sprzedaży internetowej. Fachowiec transformacji cyfrowej i procesów sprzedaży B2B.

Zajmuje się logistyką kurierską od niemal 20 lat. Zdobywał swoje doświadczenie w obszarze sprzedaży, obsługując kluczowe kontrakty zarówno dla DPD Polska, jak i międzynarodowej grupy Geopost. Z sukcesem pomagał we wdrażaniu rozwiązań u kilkuset Klientów. Szczególnie bliskie są mu tematy dystrybucji w e-commerce i cross-border.

PRELEKCJA

PRELEKCJA

Czym inspirowaliśmy na ostatnim rejsie?

Organizatorzy

Za ideą i realizacja cyklu eventów stoją doświadczeni branżowo organizatorzy: Kamila, Marcin, Krzysiek.

Krzysztof Murzyn

Wspiera firmy w wyborze i wykorzystaniu technologii dla rozwoju sprzedaży internetowej. Fachowiec transformacji cyfrowej i procesów sprzedaży B2B.

Icon

Kamila Gębik

CEO KAMMEDIA.PL - agencji konsultingowej dla e-commerce, autorka książek: "PIĘKNY E-COMMERCE. Jak sprzedawać fashion i beauty w Internecie?" i "PRZYSZŁOŚĆ E-COMMERCE dla fashion i beauty".

Icon

Marcin Cejmer

Consulting- wdrożenia systemowe dla fulfillment. Sprawdzone rozwiązania B2C, B2B, cross border, dostawy do Amazon pełne portfolio rozwiązań.

Icon Kammedia Image Scandic solution

Sponsor główny

Sponsor VIP

Sponsorzy i patroni medialni

Chcesz dołącz do grona sponsorów wydarzenia? Skontaktuj się z organizatorami.

"PRZYSZŁOŚĆ E-COMMERCE dla fashion i beauty"

Image Image Image Image

Przede wszystkim książka „Przyszłość e-commerce dla fashion i beauty” kierowana jest do wszystkich właścicieli sklepów internetowych, specjalistów, dyrektorów e-commerce, a także osób, które działają w Digital Marketingu.


Dodatkowo publikacją powinny zainteresować się firmy oferujące usługi dla e-commerce i wszyscy Ci, których interesuje nasza przyszłość i nowoczesne technologie.


Książka jest skarbnicą wiedzy fachowych porad od ekspertów zebranych w jednym miejscu. Zapraszam już dziś gorąco do zakupu i podzielenia się ze mną wnioskami po lekturze całości.

Kamila Gębik

Kolejna edycja już 7-8 września

w czeskiej Pradze!

SPRAWDŹ AGENDĘ

kontakt@ecommercenawodzie.pl

Masz pytania? Napisz!

Partner wydarzenia

Image